Teksastest kast / Denim box

Esimene katsetus teha riidest “kast”. Idee on väga vinge, juba ammu mind paelunud. 🙂

The first attempt to fabric “box”. The idea is very awesome, have long fascinated me. 🙂

box from ld jeans

Vahva on selliste kastide juures see, et kui neid pole vaja, saab nad päris väikseks kokku voltida. 🙂

The great thing about these boxes is that if they are not needed, they can be folded pretty small. 🙂

denim box

denim box 2

See kast läks mehe riidekappi sokihoidlaks. Kui sokid sees, siis püsib kast ka suhteliselt ilusasti püsti, kuid iseseisvaks seismiseks on ta liiga suur ja pehme.

It’s a box of socks for Mr.Right’s closet. If the socks inside the box will remain a fairly up, but it can’t stand up by itself – it’s too big soft to do that.

box from old jeans 2

Järgmise katsetuse jaoks käisin juba kangapoest tugikangast toomas. Midagi muud polnud võtta, kui õhemat vilti. Eks ole näha, kas see toimib. Muidu olen kohaliku kangapoega ülimalt rahul, kangavalik on suhteliselt hea (eriti kui võtta, kui vähe ruutmeetreid sel poel on), kangad on kvaliteetsed (siiani pole ühtegi pettumust, vastupidiselt nii mõnelegi suurpoele) ning vidinaid saab ka täitsa mõistlikus valikus. Ainult et ma ei mõista, miks nad vaid oma kardinaosale on kodulehe teinud. Ju siis see äri toob rohkem sisse.

For the next testing, I went to the fabric store for bringing fabric support. Nothing else was to buy that thinner felt. We’ll see, if it works. Otherwise, I am extremely pleased with the local fabric shop, fabric selection is quite good (especially when, as in this shop is a so few square meters), the fabrics are of good quality (so far there is no disappointment, as opposed to some of the big store,) and the gadgets can also be quite a reasonable choice.

box from old jeans 1

Tahaks väga saada seda asja toimima, sest selliseid kastikesi oleks väga vaja. Nagu Anthea Turner ikka ütleb – kastid, kastid kastid. Ja nendes ongi oma võlu. Saab asjad mõnusalt ära panna ning kõik näeb nägus välja.

I would really like to get this thing to function, such as the boxes would be very much needed. As Anthea Turner always says – boxes, boxes and boxes. And in these is a charm. You can put stuff all things away and all space looks out nice.

denim box 1

Järgmise korrani!
To the next time!

Armastusega
With love

Kai-Epp

2 thoughts on “Teksastest kast / Denim box

  1. Tere. Ma õmbleks “seintesse” näiteks plastikust vms. lauakattest (need ovaalsed pehmed taldrikualused näit.) riba tugevduseks.
    Hmm…imelik lause tuli, loodan et saad aru. Väga äge mõte iseenesest niimoodi teksat kasutada! 🙂

    terv. Ruth

    • Ma mõtlesin selle peale, kuid siis ei saaks seda nii väikeseks kokku, kui kast kasutamist ei leia ning pesta ja triikida poleks ka nii hea. Loodan, et vildist piisab. Kui ei, siis leiab ekstreemsemad võimalused. 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s